Samsung 970 EVO 1TB - NVMe PCIe M.2 2280 SSD (MZ-V7E1T0BW) 618MC
2,799,000
12,650,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
60 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc
| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 1.0 TB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 3400 MB/s |
| Sequential Write Speed | 2500 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | M.2 2280 |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Samsung Phoenix |
| Flash Memory Type | 3D V-NAND |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Yes |
| TRIM Support | Yes |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | 256-Bit AES Hardware Encryption |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | Not Specified by Manufacturer |
| General | |
|---|---|
| Dimensions (W x H x D) | Not Specified by Manufacturer |
| Weight | Not Specified by Manufacturer |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.2 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.6 x 3.8 x 0.9" |
| Bảo hành | 60 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 1.0 TB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 3400 MB/s |
| Sequential Write Speed | 2500 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | M.2 2280 |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Samsung Phoenix |
| Flash Memory Type | 3D V-NAND |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Yes |
| TRIM Support | Yes |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | 256-Bit AES Hardware Encryption |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | Not Specified by Manufacturer |
| General | |
|---|---|
| Dimensions (W x H x D) | Not Specified by Manufacturer |
| Weight | Not Specified by Manufacturer |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.2 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.6 x 3.8 x 0.9" |
CPU: Intel Core Ultra 5 processor 125H 1.2 GHz (18M Cache, up to 4.5 GHz, 14 cores)
Memory: 16GB (2x8GB) DDR5
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
VGA: Intel Arc Graphics
Display: 14.0-inch WUXGA (1920 x 1200) 16:10, sRGB: 100%, 60Hz Non-touch screen 400nits
Weight: 1.40 kg
CPU: Intel® Core™ 5 210H ( 2.2 GHz - 4.8 GHz / 12MB / 8 nhân, 12 luồng ), Non-EVO
Memory: 1 x 16GB DDR5
HDD: 512GB SSD M.2 NVMe ( 1 x M.2 NVMe )
VGA: Intel® Graphics
Display: 15.6" ( 1920 x 1080 ) Full HD 16:9 , 60Hz , không cảm ứng , 300 nits , 45% NTSC , Màn hình chống lóa
Weight: 1.6 kg