Samsung SSD T3 Portable 1TB (1000GB) (MU-PT1T0B/WW) 817MC
10,200,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
60 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 500.00 GB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SATA III (6 Gb/s) |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 550 MB/s |
| Sequential Write Speed | 520 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | mSATA |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Type | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Not Specified by Manufacturer |
| TRIM Support | Not Specified by Manufacturer |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | Not Specified by Manufacturer |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | Not Specified by Manufacturer |
| General | |
|---|---|
| Certifications | Not Specified by Manufacturer |
| Dimensions (W x H x D) | Not Specified by Manufacturer |
| Weight | Not Specified by Manufacturer |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.15 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.6 x 3.8 x 0.7" |
| Bảo hành | 60 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 500.00 GB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SATA III (6 Gb/s) |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 550 MB/s |
| Sequential Write Speed | 520 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | mSATA |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Type | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Not Specified by Manufacturer |
| TRIM Support | Not Specified by Manufacturer |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | Not Specified by Manufacturer |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | Not Specified by Manufacturer |
| General | |
|---|---|
| Certifications | Not Specified by Manufacturer |
| Dimensions (W x H x D) | Not Specified by Manufacturer |
| Weight | Not Specified by Manufacturer |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.15 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.6 x 3.8 x 0.7" |
CPU: 12th Gen Intel Core i3 1215U 3.30 GHz (upto 4.40 GHz, 10 MB Intel Smart Cache)
Memory: 8GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 x Slot RAM Support)
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated Intel® UHD Graphics
Display: 21.5-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS Panel, Anti-Glare Display, LED Backlight, 250 nits, sRGB: 100%, Screen-to-Size Ratio 86%
Weight: 4.87 kg