Toshiba Canvio 750 GB USB 3.0 Portable Hard Drive - HDTC607XK3A1 (Black)
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
60 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 1.0 TB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SATA III (6 Gb/s) |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 550 MB/s |
| Sequential Write Speed | 520 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | M.2 |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Type | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Yes |
| TRIM Support | Yes |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | 256-Bit AES Hardware Encryption |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | 3.0 W |
| Environmental | |
|---|---|
| Operating Temperature | 32 to 158°F / 0 to 70°C |
| General | |
|---|---|
| Certifications | Not Specified by Manufacturer |
| Dimensions (W x H x D) | 3.2 x 0.1 x 0.9" / 81.3 x 2.5 x 22.9 mm |
| Weight | 0.18 lb / 0.08 kg |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.15 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.6 x 3.8 x 0.8" |
| Bảo hành | 60 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 1.0 TB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SATA III (6 Gb/s) |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 550 MB/s |
| Sequential Write Speed | 520 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | M.2 |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Type | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Yes |
| TRIM Support | Yes |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | 256-Bit AES Hardware Encryption |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | 3.0 W |
| Environmental | |
|---|---|
| Operating Temperature | 32 to 158°F / 0 to 70°C |
| General | |
|---|---|
| Certifications | Not Specified by Manufacturer |
| Dimensions (W x H x D) | 3.2 x 0.1 x 0.9" / 81.3 x 2.5 x 22.9 mm |
| Weight | 0.18 lb / 0.08 kg |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.15 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.6 x 3.8 x 0.8" |
CPU: Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB
Memory: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel® Core™ 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB
Memory: 16GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 (x 1Slot M.2 2280 PCIe)
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC 60Hz
Weight: 1,35 Kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg