Toshiba Canvio 750 GB USB 3.0 Portable Hard Drive - HDTC607XK3A1 (Black)
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
60 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 250.00 GB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SATA III (6 Gb/s) |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 550 MB/s |
| Sequential Write Speed | 520 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | mSATA |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Type | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Not Specified by Manufacturer |
| TRIM Support | Not Specified by Manufacturer |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | Not Specified by Manufacturer |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | Not Specified by Manufacturer |
| General | |
|---|---|
| Certifications | Not Specified by Manufacturer |
| Dimensions (W x H x D) | Not Specified by Manufacturer |
| Weight | Not Specified by Manufacturer |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.15 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.7 x 3.9 x 1.0" |
| Bảo hành | 60 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Capacity | 250.00 GB |
| Cache Memory | Not Specified by Manufacturer |
| Pre-Format | Not Specified by Manufacturer |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SATA III (6 Gb/s) |
| Maximum Read Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Maximum Write Speed | Not Specified by Manufacturer |
| Sequential Read Speed | 550 MB/s |
| Sequential Write Speed | 520 MB/s |
| Physical | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Form Factor | mSATA |
| SSD Specs | |
|---|---|
| Flash Controller | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Type | Not Specified by Manufacturer |
| Flash Memory Grade | Not Specified by Manufacturer |
| SMART Support | Not Specified by Manufacturer |
| TRIM Support | Not Specified by Manufacturer |
| Reliability / Data Integrity | |
|---|---|
| Encryption | Not Specified by Manufacturer |
| Electrical | |
|---|---|
| Power Draw | Not Specified by Manufacturer |
| General | |
|---|---|
| Certifications | Not Specified by Manufacturer |
| Dimensions (W x H x D) | Not Specified by Manufacturer |
| Weight | Not Specified by Manufacturer |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Package Weight | 0.15 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.7 x 3.9 x 1.0" |
CPU: AMD Ryzen™ 5 7535HS Mobile Processor (3.3 GHz, Up to 4.5 GHz Max Boost Clock, 16MB L3 Cache, 6 Cores, 12 Threads)
Memory: 16GB DDr5 Bus 4800Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: AMD Radeon™ Graphics Vega
Display: 16 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC
Weight: 1,70 Kg
CPU: Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB
Memory: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
HDD: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel® Core™ 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB
Memory: 16GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 (x 1Slot M.2 2280 PCIe)
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 14 inch WUXGA (1920 x 1200) IPS 300 Nits Anti Glare 45% NTSC 60Hz
Weight: 1,35 Kg
CPU: Intel® Core™ 5 120U (1.40Ghz up to 5.00GHz, 12MB Cache)
Memory: 16GB DDR5 5200MHz (2 slots, up to 32GB)
HDD: 1TB M.2 PCIe NVMe
VGA: Intel® Graphics
Display: 14.0 inch FHD+ (1920 x 1200), WVA, 300 nits, Anti-Glare
Weight: 1.56 kg