Keyboard Steelseries Apex M750 (SteelSeries QX2 RGB linear mechanical gaming switches) (64677) _1118KT
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
36 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| Hệ điều hành | Linux |
| Dòng chip hỗ trợ | Intel® Xeon® W processor |
| Bộ vi xử lý | Intel® Xeon® W2104 (3.2 GHz, 8.25 MB cache, 4 cores) |
| Chipset | Intel® C422; Intel® X299 |
| Bộ nhớ | 8 GB DDR4-2666 ECC SDRAM (1 x 8 GB) |
| Khe cắm Ram | 8 DIMM |
| Hỗ trợ raid | Integrated SATA 6.0 Gb/s supporting RAID 0, 1, 5, 10; Optional SAS controller supporting RAID, 0, 1, 10 for SAS drives |
| Ổ cứng | 256 GB SATA SSD |
| Đĩa quang | HP Slim DVD-Writer |
| Âm Thanh | Integrated Realtek HD ALC221 |
| Khe mở rộng | 3 PCIe x4; 1 PCIe x8; 2 PCIe x16; 2 M.2 PCIe x4 (Slot 1: CPU with open-ended connector. Slots 3 and 6: PCH with open-ended connector. Slot 4: CPU with open-ended connector (slot converts to x4 electrical when SSD is installed in 2nd M.2 slot). M.2 Slots 1 and 2: CPU up to 80 mm storage devices.) |
| Giao diện mạng | Integrated Intel® I219-LM PCIe® GbE |
| Cổng và kết nối | Front: 1 headset connector; 4 USB 3.1 (1 charging) Front (Premium version): 1 headset connector; 2 USB 3.1 Gen 2 Type-C™; 2 USB 3.1 Gen1 (1 charging) Rear: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 PS/2 keyboard port; 1 PS/2 mouse port; 1 serial; 2 RJ-45 (1 GbE); 6 USB 3.1 Gen 1 |
| Phụ kiện | HP USB Keyboard; HP USB Optical Mouse; |
| Phần mềm | HP Remote Graphics Software (RGS); HP Performance Advisor |
| Bảo mật | Full volume encryption; HP Keyed Cable Lock Kit; HP Secure Erase; HP Sure Start Gen3; Kensington lock slot; Secure authentication; TPM 2.0 certified; HP Device Access Manager; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen3; HP Client Security Manager Gen3; HP MIK/SCCM Gen2; Self Encrypting Drive (SED) |
| Nguồn | 750 W internal power supply, up to 90% efficiency, active PFC |
| Kích Thước (W x D x H) | 38.6 x 16.9 x 44.5 cm |
| Trọng lượng | Starting at 10.2 kg (Exact weight depends on configuration.) |
| Chứng chỉ năng lượng | ENERGY STAR® certified and EPEAT® Gold registered configurations available; ENERGY STAR® certified and EPEAT® 2019 registered where applicable. EPEAT® registration varies by country. See www.epeat.net for registration status by country |
| Môi trường | Low halogen |
| Màn hình tương thích | All HP Z Displays and HP DreamColor Displays are supported. For more information see www.hp.com/go/zdisplays. |
| Bảo hành | 3 năm onsite |
| Bảo hành | 36 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Hệ điều hành | Linux |
| Dòng chip hỗ trợ | Intel® Xeon® W processor |
| Bộ vi xử lý | Intel® Xeon® W2104 (3.2 GHz, 8.25 MB cache, 4 cores) |
| Chipset | Intel® C422; Intel® X299 |
| Bộ nhớ | 8 GB DDR4-2666 ECC SDRAM (1 x 8 GB) |
| Khe cắm Ram | 8 DIMM |
| Hỗ trợ raid | Integrated SATA 6.0 Gb/s supporting RAID 0, 1, 5, 10; Optional SAS controller supporting RAID, 0, 1, 10 for SAS drives |
| Ổ cứng | 256 GB SATA SSD |
| Đĩa quang | HP Slim DVD-Writer |
| Âm Thanh | Integrated Realtek HD ALC221 |
| Khe mở rộng | 3 PCIe x4; 1 PCIe x8; 2 PCIe x16; 2 M.2 PCIe x4 (Slot 1: CPU with open-ended connector. Slots 3 and 6: PCH with open-ended connector. Slot 4: CPU with open-ended connector (slot converts to x4 electrical when SSD is installed in 2nd M.2 slot). M.2 Slots 1 and 2: CPU up to 80 mm storage devices.) |
| Giao diện mạng | Integrated Intel® I219-LM PCIe® GbE |
| Cổng và kết nối | Front: 1 headset connector; 4 USB 3.1 (1 charging) Front (Premium version): 1 headset connector; 2 USB 3.1 Gen 2 Type-C™; 2 USB 3.1 Gen1 (1 charging) Rear: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 PS/2 keyboard port; 1 PS/2 mouse port; 1 serial; 2 RJ-45 (1 GbE); 6 USB 3.1 Gen 1 |
| Phụ kiện | HP USB Keyboard; HP USB Optical Mouse; |
| Phần mềm | HP Remote Graphics Software (RGS); HP Performance Advisor |
| Bảo mật | Full volume encryption; HP Keyed Cable Lock Kit; HP Secure Erase; HP Sure Start Gen3; Kensington lock slot; Secure authentication; TPM 2.0 certified; HP Device Access Manager; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen3; HP Client Security Manager Gen3; HP MIK/SCCM Gen2; Self Encrypting Drive (SED) |
| Nguồn | 750 W internal power supply, up to 90% efficiency, active PFC |
| Kích Thước (W x D x H) | 38.6 x 16.9 x 44.5 cm |
| Trọng lượng | Starting at 10.2 kg (Exact weight depends on configuration.) |
| Chứng chỉ năng lượng | ENERGY STAR® certified and EPEAT® Gold registered configurations available; ENERGY STAR® certified and EPEAT® 2019 registered where applicable. EPEAT® registration varies by country. See www.epeat.net for registration status by country |
| Môi trường | Low halogen |
| Màn hình tương thích | All HP Z Displays and HP DreamColor Displays are supported. For more information see www.hp.com/go/zdisplays. |
| Bảo hành | 3 năm onsite |
CPU: 12th Intel Core i5-12500 (lên đến 4.6 GHz với Intel Turbo Boost Technology, 18 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)
Memory: 8GB DDr4 Bus 3200Mhz
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Intel Iris Xe Graphics
CPU: Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB
Memory: 16GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB
Memory: 16GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 01, Max 64GB Ram)
HDD: 1TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB
Memory: 32GB DDr5 Bus 5600Mhz (2 Slot, 16GB x 02, Max 64GB Ram)
HDD: 1TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Intel® Graphics
Display: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Weight: 1.7 kg
CPU: Intel® Core™ Ultra 7 155H (1.40GHz up to 4.80GHz, 24MB Cache)
Memory: 16GB (8GB + 8GB SO-DIMM) DDR5
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0
VGA: Intel® Arc™ Graphics
Display: 14.0 inch WUXGA (1920 x 1200) 16:10 60Hz, 100% sRGB, Wide view, Anti-glare, LED Backlit, 400 nit
Weight: 1.40 kg
CPU: AMD Ryzen 5 150 (3.30GHz up to 4.55GHz, 16MB Cache)
Memory: 16GB DDR5
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: AMD Radeon™ Graphics
Display: 14.0inch FHD (1920 x 1080) 16:9 Anti-glare display
Weight: 1.4 kg