Mainboard GIGABYTE GA-X99-Ultra Gaming (rev. 1.0) SOCKET 1151 _15817S
8,190,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL330 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL330 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i5 _ 1335U Processor (1.25 GHz, 12M Cache, Up to 4.60 GHz, 10 Cores 12 Threads)
Memory: 16GB DDr4 Bus 3200Mhz Onboard
HDD: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD
VGA: Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display: 15.6 inch Full HD (1920 x 1080) 16:9 LED Backlit 250 Nits Anti Glare Display
Weight: 1,70 Kg
CPU: Intel® Core™ 3 Processor 100U 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.7 GHz, 6 Cores)
Memory: 8GB (8GBx1) DDR5 (2x SO-DIMM socket, up to 64GB SDRAM)
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
VGA: Intel Graphics
Display: 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9 (Anti-glare display; NTSC: 45%; 60Hz; Non-touch screen)
Weight: 1.65 kg