Transcend 64GB JetDriveLite, MBA 13" L10-E15_TS64GJDL130 (70071072) 518F
1,150,000
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL130 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Transcend |
| Model | TS64GJDL130 |
| Series | JetDrive Lite |
| Capacity | 64GB |
| Flash Type | MLC |
| Max. Performance | Read 95MB/s, Write 60MB/s |
| Operating Voltage | 2.7V~3.6V |
| Operating Temperature | -25°C to 85°C |
| Durability | 10,000 insertion/removal cycles |
| *Note | Speed may vary due to host hardware, software and usage. |
CPU: Intel Core Ultra 5 processor 125H 1.2 GHz (18M Cache, up to 4.5 GHz, 14 cores)
Memory: 16GB (2x8GB) DDR5
HDD: 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
VGA: Intel Arc Graphics
Display: 14.0-inch WUXGA (1920 x 1200) 16:10, sRGB: 100%, 60Hz Non-touch screen 400nits
Weight: 1.40 kg