Lenovo Phablet PHAB PB1 750M (ZA0L0160VN)_ 7inchs HD_2GB _16GB _ANDROID 5.1_ 2SIM _4G_ 1056PS
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
24 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores) |
| Memory | 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB) |
| Hard Disk | 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Driver | None |
| Other | Front I/O Ports 1x 2 in 1 card reader SD / MMC 1x Smart card reader 1x Headphone 1x 3.5mm combo audio jack 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A Rear I/O Ports 1x Headphone out 1x MIC in 1x Line-in 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI 1.4 1x VGA Port 2x PS2 4x USB 2.0 Type-A |
| Wireless | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| Weight | 5 kg |
| SoftWare | Windows 11 Home SL |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Đen |
| Bảo hành | 24 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: AMD Ryzen™ 5 4500U Processor ( 2.3GHz, 8MB Cache, Up to 4.0GHz, 6 Cores 6 Threads)
Memory: 8GB DDr4 Bus 3200Mhz (2 Slot, 8GB x 01, Max 32GB Ram)
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: AMD Radeon™ Graphics Vega
Display: 21.5 inch Diagonal Full HD IPS (1920 x 1080) Widescreen LCD Anti Glare WLED Backlit 250 Nits
Weight: 5.70 Kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg
CPU: Intel® Core™ i3-13100 Processor 3.4GHz (12M Cache, up to 4.5GHz, 4 cores)
Memory: 8GB DDR4 3200MHZ U-DIMM (x2 khe, tối đa 64GB)
HDD: 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Weight: 5 kg