Máy tính bảng Samsung Tab E 9.6 (SM-T561Y)
CPU: CPU 4 nhân, 1.3 GHz
Memory: 1.5GB
HDD: 8GB
Display: 9.6 inch
| CPU | CPU 4 nhân, 1.3 GHz |
| Memory | 1.5GB |
| Hard Disk | 8GB |
| Display | 9.6 inch |
| Battery | 5000mAh |
| Xuất xứ | Hàng Phân Phối Chính Hãng |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: CPU 4 nhân, 1.3 GHz
Memory: 1.5GB
HDD: 8GB
Display: 9.6 inch
CPU: 3.6GHz quad-core 8th-generation Intel Core i3 processor
Memory: 8GB of 2400MHz DDR4 memory, Configurable to 16GB or 32GB
HDD: 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Radeon Pro 555X with 2GB of GDDR5 memory
Display: 21.5-inch (diagonal) Retina 4K display 4096-by-2304 resolution with support for one billion colors
Weight: 5.70 Kg
CPU: CPU 4 nhân, 1.3 GHz
Memory: 1.5GB
HDD: 8GB
Display: 9.6 inch