UPS APC BACK ( BX1100LI-MS) UPS 1100VA ,550W/1100VA 230V _27217D
2,000,000
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
Đổi trả trong 5 ngày
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
Bảo hành chính hãng toàn quốc| General Information | |
| Product Name | Nvidia Quadro P2200 5GB 4 DP GFX |
| Manufacturer Part Number | 6YT67AA |
| Product Type | Graphic Card |
| Technical Information | |
| Number of Monitors Supported | 4 |
| Interfaces/Ports | |
| DisplayPort | Yes |
| Number of DisplayPort Outputs | 4 |
| Memory | |
| Standard Memory | 5 GB |
| Memory Technology | GDDR5X |
| Processor & Chipset | |
| Chipset Manufacturer | NVIDIA |
| Chipset Line | Quadro |
| Chipset Series | P |
| Chipset Model | P2200 |
| Miscellaneous | |
| Platform Supported | PC |
| Stock Details | |
| Manufacturer | HP |
| Manuf Part# | 6YT67AA |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| General Information | |
| Product Name | Nvidia Quadro P2200 5GB 4 DP GFX |
| Manufacturer Part Number | 6YT67AA |
| Product Type | Graphic Card |
| Technical Information | |
| Number of Monitors Supported | 4 |
| Interfaces/Ports | |
| DisplayPort | Yes |
| Number of DisplayPort Outputs | 4 |
| Memory | |
| Standard Memory | 5 GB |
| Memory Technology | GDDR5X |
| Processor & Chipset | |
| Chipset Manufacturer | NVIDIA |
| Chipset Line | Quadro |
| Chipset Series | P |
| Chipset Model | P2200 |
| Miscellaneous | |
| Platform Supported | PC |
| Stock Details | |
| Manufacturer | HP |
| Manuf Part# | 6YT67AA |
CPU: Intel Core i5 Processor (1.4GHz Quad Core, Up to 3.9 GHz, 4MB L3 Cache)
Memory: 8GB Onboard LPDDR3 Bus 2133MHz Memory
HDD: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Integrated Iris® Plus Graphics
Display: 13.3 inch (2560 x 1600) Brilliant Retina Display with True Tone Technology
Weight: 1,40 Kg
CPU: Apple M1 Pro with 8‑core CPU
Memory: 16GB unified memory
HDD: 1TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
VGA: Apple M1 Pro with 16‑core GPU
Display: 14.2 inch Liquid Retina XDR Display (3024 x 1964), Promotion 120Hz
Weight: 1.6 kg