WD 500GB Black My Passport Ultra Portable External Hard Drive - USB 3.0 - WDBWWM5000ABY-PESN
1,430,000
| Area of application | Notebook Clients |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 6.4 cm (2.5") |
| Capacity | 1 TB |
| Speed | 5400 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Height | 7.0 mm |
| Product type | Hard drive |
| Bảo hành | 24 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
| Area of application | Notebook Clients |
| Interfaces | SATA 6 Gbps 6.4 cm (2.5") |
| Capacity | 1 TB |
| Speed | 5400 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Height | 7.0 mm |
| Product type | Hard drive |