Ugreen HDMI Cable 1.4 HD116 Full copper 19+1, 24K gold-plated 1M GK
115,000
| Form factor rack | 4U Tower |
| CPU | Intel® Xeon® E-2324G (4-core, 3.1 GHz, 8 MB, 65W) |
| Ram | 16GB 1RX8 PC4 |
| Số khe ram | 4 DIMM slots, maximum |
| Ổ cứng | 1TB SATA 7.2K |
| Số khay ổ cứng | None ship standard, 4 LFF non-hot-plug drives supported |
| Card mạng và chuẩn kết nối | HPE embedded 1Gb 2-port BCM5720 Network Adapter and optional HPE network controllers |
| Nguồn PSU (max) | 350W |
| Bảo hành | HU4B2A4: DỊCH VỤ HỖ TRỢ HPE 4Y TECH CARE BASIC SVC, HU4B2A4-ZNB: HPE ML30 GEN10 PLUS SUPPORT_P44723-B21 |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Đen |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: 13th Generation Intel® Raptor Lake Core™ i7 _ 13650HX Processor (2.6 GHz, 24M Cache, Up to 4.90 GHz, 14 Cores 20 Threads)
Memory: 16GB DDr5 Bus 4800Mhz (2 Slot, 8GB x 02, Max 32GB Ram)
HDD: 1TB SSD M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance (Support x 1 Slot SSD M2 PCIe)
VGA: NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6, MUX Switch + Optimus, ROG Boost: 2225MHz* at 140W (2175MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost)
Display: 16 inch QHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), IPS Non-Glare, NanoEdge, 240Hz, Adaptive-Sync, 100% sRGB, 250 nits, ROG Nebula Display
Weight: 2,50 Kg