Cáp Displayport to Displayport Dài 5M Chuẩn 1.2 Hỗ Trợ 4K*2K Ugreen DP107 (30122) GK
Giao hàng tận nơi
Thanh toán khi nhận hàng
12 tháng bằng hóa đơn mua hàng
| CPU | Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU |
| Memory | 8GB |
| Hard Disk | 256GB |
| VGA | APPLE M3 |
| Display | 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology |
| Driver | None |
| Other | 2x Thunderbolt / USB 4, 3.5 mm headphone jack |
| Wireless | Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth: 5.3 |
| Weight | 4.43 KG |
| SoftWare | Mac OS |
| Xuất xứ | Brand New 100%, Hàng Phân Phối Chính Hãng, Bảo Hành Toàn Quốc |
| Màu sắc | Silver |
| Bảo hành | 12 tháng |
| VAT | Đã bao gồm VAT |
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M4 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 16GB
HDD: 256GB SSD
VGA: VGA Apple - 8 core GPU
Display: 24 inch 4.5K Retina Display, 4480x2520 resolution at 218 pixels per inch, supports 1 billion colors, 500 nit,True Tone technology
Weight: 4.42 kg
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG
CPU: Apple M3 chip with 8‑core CPU and 8‑core GPU
Memory: 8GB
HDD: 256GB
VGA: APPLE M3
Display: 24-inch Retina 4.5K (4480 x 2520), 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Weight: 4.43 KG